דלג לתוכן העמוד

לשכת ראש העיר

גיא יפרח
ראש העיר
ספיר מינה
מנהלת לשכת ראש העיר
נתנאל הגר
עוזר ראש העיר
רויטל (טלי) אזולאי
רכזת טקסים ואירועים בלשכת רוה"ע

לשכת ראש העיר אגף פניות ציבור

שלומית ביטון
מנהלת אגף פניות ציבור

לשכת ראש העיר אגף דובר העירייה

חיזקי זיסמן
דובר העירייה
גיא אדרי
מנהל מדיה חברתית

לשכת ראש העיר - קידום מעמד האישה

איריס אלפסי
יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה
צביה מזרחי
מזכירת יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה

לשכת סגנית ומ"מ ראש העיר

רחל הר זהב
סגנית ומ"מ ראש העיר

סגן ראש העיר

רכזי קליטה

אלי ויאזמסקי
פרוייקטור עולים
איילה אלבלה
רכזת קליטה
דני גריץ
רכז קליטה צעירים

מנכ"ל

שמואל חנוך
מנכ"ל העירייה
גדי בנטלי
ע. מנכ"ל העירייה
ג'ני מזרחי
מנהלת לשכת מנכ"ל
גליה הורטה
מזכירות לשכת מנכ"ל
יערה לוי
מנהלת התוכנית הלאומית לילדים ונוער בסיכון 360

מחלקת נכסים ומכרזים

עו"ד חני כהן
מנהלת מחלקת נכסים ומכרזים
עדי דואניס
סגנית מנהלת מחלקת נכסים ומכרזים

מרכז תשלומים עירוני - גבייה

מרכז תשלומים

גזברות

גיאה ננדזה
גזבר העירייה
רות אביטל
מזכירת אגף גזברות
רוית לוטטי
סגנית גזבר ואחראית תקציבים
עליזה ישי
מנהלת חשבונות ראשית
ג'ני סטפינסקי
הנהלת חשבונות
מירב בן חור
ממונה על הביטוח
אינה הרוש
הנהלת חשבונות
רחל פתיה
הנהלת חשבונות ספקים
מירה כהן
הנהלת חשבונות ראשית
צביה בן דהאן
מנהלת מדור שכר
לירון מזרחי
הנהלת חשבונות
חני בן כליפא
סגנית מנהלת מדור שכר

גזברות מחלקת רכש

רויטל אלישע
מנהלת אגף רכש מכרזים ולוגיסטיקה
בתיה כהן
מנהלת המחלקה לפניות ספקים
נורית מנדל
מזכירת אגף רכש, מכרזים ולוגיסטיקה

אגף רווחה

אגף רווחה - מפגשים

רחל כהן פרש
מנהלת מרכז טיפול משפחתי שכול ואובדן
נגה כהן
עו"ס מפגשים

אגף רווחה

רועי שוולב
מנהל אגף הרווחה
אורית מזרחי
מזכירת אגף הרווחה
ליאור חוג'ה
מזכירה
סינטיה מיזלף כדורי
עובדת זכאות
אור כהן
עובדת זכאות
אביטל כהן
עו"ס לחוק נוער
אושרת דניאל
עו"ס יו"ר ועדות תכנון טיפול והערכה
אודיה יוחאי
עו"ס משפחה
איריס אמיתי
עו"ס נערות ועו"ס בית חם לנערות
ניבי הראל
עו"ס בית חם לנער
אסנת פרץ
עו"ס משפחה
רבקה רחמים
עו"ס לאדם עם מוגבלות
גלי מזרחי
עו"ס אזחים ותיקים
דבי בריטברד
עו"ס בני משפחה מטפלים באזרח ותיק
דבי דותן
עו"ס סדרי דין
הדס פקין
עו"ס התמכרויות
טובה מקובקי
מדריכה ראש צוות
יעל ללוש
עו"ס צעירים תכנית יתד
אושרת פור
רכזת דיווחים והסעות
נאוה כהן
מדריכה ראש צוות ועו"ס אינטק
עדי מזרחי
עו"ס מרחב לקידום תעסוקה יתד
צהיינש טדסה
עו"ס מועדוניות ומשפחה
קרן כחלון
עו"ס בצוות חוק נוער
קרן מויאל
מדריכה ראש צוות ועו"ס לחוק חוסים
רייצ'ל שטרסמן
עו"ס משפחה
שירה קאפח
עו"ס אזרחים ותיקים
תמר דביר
עו"ס לאדם עם מוגבלות
יעל כהן נחמיה
עו"ס משפחה
מיטל בצלאל
עו"ס סדרי דין
דגסה טקה
עו"ס תעסוקה
הודיה שלומוביץ
עו"ס מרכז למשפחה
עדי וגשל
עו"ס חדרי שלווה
פנינה גינוסר
עו"ס התעללות בזקן

אגף רווחה- קהילתי

מירב חורי
מנהלת המחלקה למשאבי קהילה
ענת יוסף
שי"ל
ריטה לובומירסקי
רכזת התנדבות
מיכל גוטליב
רכזת מרכז עצמה ומיצוי זכויות
אורלי בייטמן
עו"ס תוכנית - נושמים לרווחה
חוה בן עמרם
מלווה מרכז עצמה
שני סאלם
מלווה משפחות עולים
עירית בר און
מלווה כלכלת המשפחה וקהילה
שרון בן יונה
רכזת תעסוקה
חגית מור
מלווה משפחות תוכנית נושמים לרווחה

אגף רווחה - מרכז הורים ילדים

ריבה ארז
מנהלת מרכזי הורים ופעוטות ילדים ומתבגרים
אליה שטיינברג
רכזת מרכז הורים וילדים
נטלי שם טוב
רכזת מרכז הורים ומתבגרים
זהבה מזרחי
רכזת מרכז הורים ופעוטות
תמר דביר
רכזת מרכז קשר

אגף רווחה - מרכז אלימות

עידית אור
מנהלת המרכז למניעה וטיפול באלימות
ברכה כהן
מזכירה במרכז למניעה וטיפול באלימות
עדי גורסקי- עמרם
רכזת צוות ורכזת תחום פגיעות מיניות
רעות אטינגר
עו"ס אלימות במשפחה ופגיעות מיניות
יצחק הירשברג
עו"ס אלימות במשפחה ומשטרה
הגר ארגאו
עו"ס אלימות במשפחה ועולים דוברי אמהרית
אחינועם שניידרמן
עו"ס ילדים
חן אגמי
עו"ס כללי
אופיר סגל
עו"ס פגיעות מיניות

אגף רווחה - מרכז יובלים

נטליה קליימן
מנהלת מרכז יובלים
אורית לוי
רכזת תוכניות קהילתיות לאזרחים ותיקים

אגף משאבי אנוש

רעות בן שושן
מנהלת אגף משאבי אנוש
איריס סמח
סגנית מנהלת אגף משאבי אנוש
דנה חוג'ה
מנהלת מחלקת פניות עובדים מכרזים והשתלמויות
מיטל צרפתי
רכזת דיגיטציה וליווי תהליכי משאבי אנוש
אורית פלרמן
רכזת נוכחות
רפאל לוי
רכזת נוכחות

אגף הנדסה

פקס אגף הנדסה: 073-3485619

קובי לוי
מהנדס העיר
רויטל דוינו
מזכירת אגף הנדסה

מחלקת רישוי

פקס מחלקת רישוי: 073-3485609

רונית כהן
מנהלת מחלקת רישוי
מירב מזרחי
רכזת רישוי
ספיר גברא
בודקת תכניות רישוי

מחלקת תכנון

דנה כרמל
בודקת תכניות מח' תכנון
ענבל דביר
אחראית מחלקת תכנון

מחלקת תב"ע ו- GIS

שרית קוריאט
בודקת תכניות מח' תב"ע ו - GIS
שיראל מור
בודקת תכניות מחלקת תב"ע
אריק שלום
אחראי GIS

מחלקת מבני ציבור

שרית בן שימול
מנהלת מחלקת מבני ציבור
הילה מזרחי
רכזת פרויקטים מח' מבני ציבור

מחלקת פיקוח

יוסי פרידמן
מנהל מחלקת פיקוח
אילנה פרטוש
רכזת מחלקת פיקוח
מריה נחמן - גורלניק
מפקחת בניה
רועי מוטהדה
מפקח בניה
ישי שריקי
מפקח בניה

מחלקת פרויקטים ובקרה

מיטל אביגדור
מנהלת מחלקת פרויקטים ובקרה

אגף החינוך

הראל הורוביץ
מנהל אגף החינוך
זוהר ששון
מזכירת מנהל אגף החינוך ומחלקת בתי ספר על-יסודיים
רעות שבו
מזכירה כללית אגף החינוך

מחלקת הגיל הרך

עינת בוטבול חורש
מנהלת מחלקת הגיל הרך
יפית ודעי
סגנית מנהלת מחלקת הגיל הרך ומנהלת תחום לידה עד שלוש
יעל כהן
מנהלת המרכז לגיל הרך
דקלה ליכטנבאום
מזכירת מחלקת הגיל הרך
אורה אסרף
רכזת סייעות גני ילדים

מחלקת בתי ספר יסודיים

מיטל לבן
סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים
יפית אשואל
מזכירת סגנית מנהל אגף החינוך ומנהלת מחלקת בתי"ס יסודיים

מחלקת חינוך מיוחד

ענת נחום
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
אביבית ניסימי
רכזת החינוך המיוחד
יעל מעתוק
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד

מחלקת הסעות

סיון ביטון
רכזת הסעות

המחלקה לטיפול וקידום הפרט

סיון אנקונינה
מנהלת המחלקה לטיפול וקידום הפרט
הדס כהן
קבסי"ת אחראית ממ"ד וחנ"מ כוללני
אסתר מקטובי
קבסי"ת אחראית בתי"ס ממלכתיים
רוני זכאי
מנהל קידום נוער
יעל כהן
רכזת מועדוניות מעלה אדומים
אסתי ברלהולץ
מנחה יישובית, כיתות שח"ר
אפרת וויינטראוב
מנהלת השכלה היל"ה

מחלקת מינהל ולוגיסטיקה

אליהו רוימי
מנהל מחלקת מינהל ולוגיסיטיקה
רעות שבו
מזכירת מחלקת מינהל ולוגיסטיקה
משה סוריט
מנהל מדור לוגיסטיקה

הנגשה פרטנית ואקוסטית במוסדות חינוך

מיטל אביגדור
רכזת נגישות עירונית מוסח

שרות פסיכולוגי חינוכי

טלי טרגר
מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
חנה יהושוע
מזכירת מנהלת השרות הפסיכולוגי חינוכי
ענת יוסף
מזכירת בשרות הפסיכולוגי חינוכי

המכון להדרכת הורים

עליזה אבנעים
מנהלת המכון להדרכת הורים

ספריה עירונית

אתי ציון
מנהלת הספריה
מלי רומי
מזכירה וספרנית
נחום שניצר
ספרן
אורית אליהו
ספרנית

דלפק ספרנים

ספרן /ית כללי

פיסג"ה

מירי אבן חן
מנהלת הפיסג"ה
גיתית פלג
סגנית מנהלת הפיסג"ה
ברכה כהן
מזכירה כללית פיסג"ה
גליה מזור
מרצה

אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל

איריס אלפסי
מנהלת אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל
סיון אלישע
מנהלת מחלקת דיגיטל
שירן נבון
מנהלת מחלקת נתונים וניהול ידע
צביה מזרחי
מזכירת אגף מיחשוב טכנולוגיה ודיגיטל

אגף בית העירייה

שמעון צייגפינגר
ראש צוות בדק בית
ברוך אזולאי
אב בית אגף בית העירייה

אגף לתכנון אסטרטגי

גרשון לוקיי
מנהל האגף

מבקר העירייה

חיים שמעוני
מבקר העירייה

בית משפט

מוס"ח (חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות)

ניסים טויטו
מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות
נעמי גיגי
מזכירת מנהל חרום, אבטחת מוסדות חינוך, בטיחות
קובי ברהום
קב"ט מוסדות חינוך
עידן סיידוף
קב"ט מוסדות חינוך

אגף אחזקה ושפ"ע

רון צרפתי
מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
איליה טורקות
סגן מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
רחל דבורי
מזכירת מנהל אגף אחזקה ושפ"ע
שלומית אליהו
מזכירה באגף אחזקה ושפ"ע

אגף אחזקה ושפ"ע מח' חשמל

שלמה כהן
מנהל מחלקת חשמל
יעקב ברכה
סגן מנהל מחלקת חשמל וממונה אנרגיה

אגף אחזקה ושפ"ע- מחלקת אחזקה כללית

אשר קינן
מנהל מחלקת אחזקה כללית
אבי בורה
מחלקת אחזקה כללית

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בדק בית

יוסי נסירי
מנהל מחלקת בדק בית
יניב אסייג
טכנאי מזגנים

אגף אחזקה ושפ"ע מח' גינון ונקיון

נחמיה ראובני
מנהל מחלקת גינון ונקיון

אגף אחזקה ושפ"ע מח' בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

פרי פטל
מנהל מחלקת בטיחות וגיהות ממונה בטיחות בעבודה

אגף מוניצפאלי

רונן אקנין
מנהל אגף מוניציפלי
מורן פרטוק
מזכירת מנהל אגף מוניציפלי
אברהם מלכה
מנהל מחלקת קידום ורישוי עסקים
יחיאל פז אילוז
מנהל מדור פיקוח
חן מימוני
מנהלת מדור פיקוח
שמעון מזרחי
מנהל יחידת אכיפה עירונית
ד"ר אדי ציבן
וטירנר רשותי
יאנה טגייב
מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה
שימי מזרחי
פקח וטרינרי

אגף ביטחון ומוקד עירוני

נועם הרוש
מנהל אגף ביטחון ומוקד העירוני
מוטי גלנטי
סגן מנהל אגף ומנהל המוקד העירוני
מזכירות האגף לחירום וביטחון

דוד חייט
מנהל טכנולוגיה אגף ביטחון
דורון יצחק
רכז ביטחון שוטף צהלי
וואטסאפ לדיווח הוראות מפגע

מנהל יחידת האבטחה

מפעם

מיכל זהב
מ"מ מנהלת המפעם
אתי כהן
מזכירת מנהלת המפעם

אגף מחסנים

אבי שבתאי
מנהל אגף מחסנים
תומר שפירא
מנהל מחלקת מחסנים

אגף רכב

מוטי פלולי
מנהל אגף רכב
ציפי נאה
מזכירת מנהל אגף רכב

אגודה למען החייל

לימור שמואל
מנהלת האגודה למען החייל- מעלה אדומים

מרכז צעירים

שי שבו
מנהל מרכז צעירים
רונית בכר
מזכירות - מרכז צעירים
דסטה כהן
יועצת הכוונת חיילים משוחררים
שרון בן יונה
רכזת תעסוקה
יעל ללוש
עו"ס צעירים תכנית "יתד"
עדי חנון
עו"ס צעירים תכנית "יתד"
אמונה זאודה
רכזת צעירים עם צרכים מיוחדים

מרכז אוריינות דיגיטלי