מחבקים את משפחות החטופים

תלמידי וצוות בית הספר נופי הסלע קיימו צעדה ועצרת הזדהות עם משפחות החטופים


בית הספר הממלכתי תל"י נופי הסלע, בראשות ליאת ולנסי, קיימו ביום שלישי השבוע צעדת ועצרת הזדהות עם החטופים ברחבת בית הספר.

בשעות הבוקר יצאו תלמידי בית הספר לצעוד מספר קילומטרים בקרבת בית הספר, כשחלקם לבושים בחולצות צהובות, על כל חולצה מדבקה עם סמל החטופים והכיתוב מחבקים את משפחות החטופים, ובידיהם דגל ישראל. ילדים רבים הניפו שלטים וכרזות למען החטופים והציפייה לשובם.

בתום הצעדה התכנסו התלמידים במגרש של בית הספר, שם שמעו דברים שנשאו סגנית ומ"מ ראש העיר, רחל הר זהב, רב העיר, הרב מרדכי נגארי שליט"א, ומנהלת בית הספר, ליאת ולנסי.

בתום הטקס הקצר הפריחו התלמידים באוויר בלונים צהובים ועמדו ביחד לשירת התקווה.

מנהלת בית הספר, ליאת ולנסי, אמרה שכולנו קהילה אחת ואנחנו ביחד.

סגנית ומ"מ ראש העיר, רחל הר זהב, נשאה דברים ואמרה: "אני נמצאת כאן היום בשם ראש העיר, ובשמי להודות לכם על האירוע המדהים הזה. מאז השביעי באוקטובר אנחנו מתמודדים עם מציאות לא פשוטה. אני יודעת תלמידים יקרים שגם לכם ודאי לא פשוט. אתם שומעים דברים ומרגישים דברים, וודאי רואים שכל המבוגרים שנמצאים לידכם הם לא לגמרי כמו שהיו פעם, ואני בטוחה שגם אתם. הצעדה הזאת כל כך חשובה גם בזכות המסר שלה וגם משום שהיא מאפשרת לכולנו להתמודד עם הרגשות האלה ולעשות משהו, להוציא אותם החוצה ולהרגיש חלק ממדינה נפלאה ומעם נפלא שבו כולם דואגים לכולם - כולנו רקמה אנושית אחת גדולה. תלמידים יקרים ומקסימים, כל הכבוד לכם! עשיתם היום משהו חשוב מאוד".

הר זהב ביקה להודות "למנהלת בית הספר, ליאת ולנסי, שאפשרה לאירוע החשוב הזה להתקיים, לשירלי אלחרר על הסיוע וההובלה, להנהגת ההורים הבית ספרית, ובמיוחד למיכל גולן שהגתה, דחפה ולא ויתרה. כבר כשלמדתי עם מיכל בחטיבת הביניים לפני כך וכך שנים, ידעתי שהיא תגיע רחוק. תודה לרב העיר, הרב נגארי שליט"א, על התמיכה והליווי בתפילה, תודה למשפח חממי שבאה לצעוד איתנו ועל כך שהם לא מורידים את שחרור החטופים מסדר היום – אוהבת אתכם".