הועלה שכר המאבטחים

ראש העיר, גיא יפרח, הודיע השבוע על העלאת שכר המאבטחים ב-5 שקלים לשעה


בשורה טובה למאבטחות ולמאבטחים במעלה אדומים ולכלל הציבור בעיר - ראש העיר, גיא יפרח, מציב את נושא הביטחון בראש סדר העדיפות.

ראש העיר, גיא יפרח, רואה בהעלאת השכר של המאבטחים הכרה בעבודתם כראויה להערכת הציבור, ובהתאם לכך פועל. המאבטחים הם עובדים מסורים העובדים במשמרות לא שגרתיות ועושים עבודת קודש בשמירה על ביטחוננו ושגרת החיים הבטוחה שלנו. אחת מהבטחות הבחירות הכי חשובות של יפרח הייתה הצבת נושא הביטחון בראש סדר העדיפויות, גם אם זה אומר להכניס את היד לכיס. כדי לעודד כוח אדם איכותי לעבודה במערך האבטחה העירוני וכאות הערכה והוקרה לעבודתם של צוות המאבטחים, הוחלט על העלאת שכרם בחמישה שקלים לשעה.

כזכור, בתקופת קמפיין הבחירות הבטיח יפרח כי יציב את נושא הביטחון בראש סדר העדיפויות ויפעל כדי לשפר את הביטחון ותחושת הביטחון בעיר. צעד זה של העלאת שכר המאבטחים הוא סנונית ראשונה בתוכנית הביטחון של יפרח, אשר תבטיח כוח אדם איכותי ומקצועי בעמדות האבטחה השונות ברחבי העיר ובכניסות לעיר.

ראש העיר, גיא יפרח, אמר כי "אני שמח לבשר שהצעד הראשון בתוכנית הזאת, היא העלאת שכר המאבטחים בחמישה שקלים לשעה זה כל כך מגיע להם. בנוסף, סיכמתי עם חברת רשף שנמשיך לתת למאבטחים מענקי התמדה. המטרה היא להוקיר את המאבטחים ולא פחות חשוב, להעמיד כאן את הסד"כ האיכותי ביותר באופן מלא. הטכנולוגיה היא דבר חשוב ונחוץ, אבל בסוף אבטחה עושים אנשים".