עוצרים ל-100 דקות

העירייה והיכל התרבות עצרו את עבודתם למשך 100 דקות כהזדהות למאה ימי המלחמה ועם משפחות החטופים


עובדי העירייה קיימו ביום ראשון עצרת מיוחדת בבניין העירייה, במלאת 100 ימים למלחמת "חרבות ברזל" ולאות הזדהות עם משפחות החטופים.

תחת הסיסמה 100 ימים בגיהינום, עובדי העירייה ועובדי היכל התרבות עצרו ביום ראשון ל-100 דקות, דקה על כל יום שאחינו ואחיותינו החטופים מוחזקים בעזה במנהרות החמאס.

מדובר בקמפיין ארצי אותו יזמה הסתדרות העובדים, הקרא לכל הרשויות בישראל לקיים עצרת הזדהות עם משפחות החטופות והחטופים, ובו התבקשו כל העובדים לעצור את העבודה למשך 100 דקות כאות הזדהות עם 100 הימים שהחטופים נמצאים בשבי החמאס.

הנהלת העיריה קיימה טקס קצר בלובי העירייה, בו השתתפו: ראש העיר, בני כשריאל, סגן ראש העיר, בוריס גרוסמן, מנכ"ל העירייה, שמוליק חנוך, גזבר העירייה, גיאה ננדזה, ועובדי העירייה והיכל התרבות.  

את הטקס הקצר חתמו העובדים בהפרחת 100 בלונים צהובים ברחבת בית העירייה, וקראו להחזרתם של כל החטופות והחטופים עכשיו.

ראש העיר, בני כשריאל, נשא דברים ואמר כי "המלחמה הזאת גבתה מחיר כבד מעם ישראל. המלחמה הצליחה להפיל את כל המחיצות בינינו, לקרב רחוקים ולאחד אותנו שוב כעם. בשעה שחיילינו נלחמים בחזית כאיש אחד בלב אחד, גם אנחנו במעלה אדומים, כמו בכל הארץ, מביעים הזדהות מלאה עם משפחות החטופים".

כשריאל הוסיף כי "אנחנו לא יכולים להתחיל לריב בינינו. אין לנו ארץ אחרת. עלינו להבין ולשדר לכל אחד ואחד שיש לנו לכידות ישראלית כצורך וההכרח להישרדותנו במדינת ישראל. כל עם ישראל מתייצב מאחורי צבא ההגנה לישראל ומחזק את ידי החיילות והחיילים במלחמתם למען עתידנו בארץ. כל עם ישראל מתפלל להחלמתם של הפצועים ולשלום החטופים. כל עם ישראל מייחל ליום שבו נוכל לחיות לבטח בארצנו".