חמישה כוכבי יופי

עיריית מעלה אדומים זכתה בפרס היוקרתי של חמישה כוכבי יופי בתחרות קרייה יפה


 

מעלה אדומים ממשיכה  להיות גם יפה וגם איכותית, ומתמידה בזכייה בדגלי יופי.

בטקס מרשים של "המועצה לישראל יפה" שנערך בבית המועצה בתל אביב, הוענקה לעיר תעודה על זכיית היישוב בחמישה כוכבי יופי בתחרות קריה יפה ומקיימת בישראל יפה בתחום איכות החיים והסביבה ברשות המקומית. התעודה הוענקה על זכייה בחמישה כוכבים וכעיר המתמודדת "דגל היופי", הזוכה ל-20 שנות התמדה.

כמדי שנה, גם השנה התמודדה העיר מעלה אדומים בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה", תחרות יוקרתית שמארגנת המועצה לישראל יפה. העיר זכתה בניקוד מרבי בתחרות וזכתה בפרס של חמישה כוכבי יופי, מספר הכוכבים הגבוה ביותר שמוענק בתחרות. זהו פרס שבו זוכה העיר מדי שנה בעשור האחרון. לפני 9 שנים אף זכתה מעלה אדומים בפרס "דגל היופי", כעיר הירוקה והיפה ביותר בישראל.

"קריה יפה בישראל יפה" היא תחרות שנתית לאיכות חיים ולסביבה מקיימת, שבמסגרתה נבדקות עיריות, מועצות מקומיות ומועצות אזוריות, תוך התייחסות לנושאים כמו המרחב היישובי, האמצעים לשירות הציבור, השטחים הציבוריים, הרגישות הסביבתית, המודעות לאיכות הסביבה ועוד.

את התעודה קיבלו ראש העיר ,בני כשריאל, מנהל אגף שפ"ע, רון צרפתי, מנהל מחלקת גינון, נחמיה ראובני, צוות אגף אחזקה וגינון. הטקס הרשמי נערך במעמד, שר הפנים ח"כ משה ארבל, ראשי ערים ונציגי רשויות מכל רחבי הארץ.

ראש העיר, בני כשריאל, מברך על הזכייה ואומר כי "הפרס שקיבלנו הוא ביטוי להשקעה הרבה שלנו לאורך השנים בטיפוח חזות העיר ובחיזוק האמצעים שאנו מפעילים לקידום השירות הציבורי. מעלה אדומים היא עיר המקדמת את איכות הסביבה, ואנו נמשיך לפעול לשיפור תחום זה ותחומים נוספים, על מנת שתושבי העיר ייהנו מאיכות החיים הטובה ביותר.

העיר שלנו נושאת את הדגל בתחום איכות הסביבה כדפוס התנהגות וכדרך חיים, והיא עיר של גנים, עצים ופרחים, סמל ליופי, לאיכות חיים ולסביבה ירוקה".