זו לא אהבה חולה

פאר טסי סגר את אירועי הקיץ בפארק הנוער עם 10,000 תושבים. צילום: צחי קראוס


ביום שלישי שעבר, רגע לפני ה-1 בספטמבר, התקיים בפארק הנוער אירוע סיום הקיץ העירוני המסורתי של מעלה אדומים. כ-10,000 תושבי העיר, מחזה שלא נראה זמן רב בפארק, נהנו מהופעות מצוינות של נוי פדלון ושל פאר טסי, כמו גם מהפקה ססגונית שכללה מסכי צפייה ותפאורה מיוחדת.

בערב המיוחד, ביוזמת ובהפקת העירייה ובחסות מפעל הפיס עבור תושבי מעלה אדומים, ניתן היה לראות את המגוון הרחב של אוכלוסיית העיר - משפחות, בהן גם משפחות צעירות עם תינוקות, לצד מבוגרים, בני הגיל השלישי ובני הנוער, שהגיעו לתפוס את המקומות בשורות הראשונות ושרו ביחד עם טסי ופדלון בקולי קולות.

ראשונה עלתה לבמה נוי פדלון שפתחה עם הלהיטים "גלגל ענק" ו"סוודר", וזכתה לאהבה עצומה מהקהל.

כשהאלפים בפארק כבר היו בטירוף חושים עלה לבמה פאר טסי, שאלבומו האחרון "רדיו שטח" זכה לאלבום השנה מטעם אקו"ם וצפוי לגרוף את הפרס בכל המצעדים הצפויים בראש השנה, וריגש את הקהל שהחזיר לו אהבה עצומה והרבה מילות פירגון.

אחד הרגעים המרגשים הגיע כאשר טסי החל לשיר את "אהבה חולה", אחד משירי השנה במוזיקה הישראלית, והקהל הצטרף אליו בשירה סוחפת והמונית. טסי, בן ה-38, לא פסח על להיטיו הישנים "דפיקות הלב", "היי מאמא" וכמובן "דרך השלום", כששיר הסיום היה "רוקד עם הכאב", שהשאיר אצל הקהל הרבה טעם של עוד.

מספיק היה לשמוע את התגובות של האלפים ביציאתם מפארק הנוער כדי להבין שמדובר היה באחד הערבים המוצלחים ביותר בשנים האחרונות. גם ראש העיר, בני כשריאל, התלהב ואמר: "סגרנו את הקיץ בענק! היה לנו קיץ ייחודי, מעניין, מיוחד ותוסס שכל כולו היה למענכם, בני הנוער. סגרנו את הקיץ עם הופעה של זמר מהשורה הראשונה בישראל".

סגן ומ"מ ראש העיר ומחזיק תיק התרבות, גיא יפרח, סיפר: "היה ערב מהסרטים. שמחתי לפגוש אלפי תושבים שבאו לסגור את הקיץ בהופעה מעולה בפארק הנוער. בעזרת השם בקיץ הבא נוכל לארח אמנים באמפי החדש והענק שאנו מקימים בפארק שמיר. נמשיך להשקיע בתחום התרבות ולהביא למעלה אדומים את מיטב האמנים וההופעות".