מצטייני משרד החינוך

ארבעה מוסדות חינוך בעיר זכו בפרס ההצטיינות של משרד החינוך


ארבעה מוסדות חינוך בעיר זכו בפרס ההצטיינות. פרסי ההצטיינות הוענקו במסגרת טקס הענקת תעודות הערכה למוסדות ולמנהלים מצטיינים במחוז ירושלים לשנת הלימודים תשפ"ב, שהתקיים במעמד: מנהל המחוז, מאיר שמעוני, המפקח, קובי עמר, ויו"ר ועדות פרסי המחוז.

בטקס, בזה אחר זה עלו אל הבמה מנהליהם של 32 מוסדות אשר זכו בתעודות הערכה באחת משבע קטגוריות שונות (הישגים, אקלים, הכלה, חינוך חברתי ערכי, אורח חיים בריא, תרבות ואומנות, ופרס חינוך כללי).

סימה אילן וצוות גן תמר זכו בפרס על ניהול גן פורץ דרך, אנט דהן וצוות גן חסידה זכו בפרס על ניהול הקניית אורח חיים בריא ומקיים, שרי בן חמו וצוות בית הספר תומר רחל  זכו בפרס על הכלה והצמחה, ונדב פוליצר וצוות החווה החקלאית זכו בפרס על מועצת הנוער המתנדבת בחווה.

מנהל מחוז ירושלים ומחוז העיר ירושלים, מאיר שמעוני, שיבח את המנהלים והצוותים החינוכיים על הצטיינותם, העלה על נס את ערכי המצפן המחוזי - מנהיגות, מצוינות, מקצועיות, שייכות, שותפות ולמידה, והודה למפקחים ולחברי ועדות פרסי החינוך.

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, מברך ואומר כי "אני גאה במערכת החינוך המצוינת שלנו שממשיכה להוביל, לבלוט ולזכות בפרסים.  אני מבטיח להמשיך להצעיד אותה קדימה עם פרויקטים חדשניים ופורצי דרך אשר יובילו את ילדינו למצוינות לימודית וערכית".