לבנות את מבשרת אדומים

ראש העיר, בני כשריאל, קורא לראש הממשלה ולשרי האוצר והביטחון לבנות את E1 מבשרת אדומים


 

ראש העיר, בני כשריאל, קורא לראש הממשלה ולשרי הביטחון והאוצר לחזק את מפעל ההתיישבות, לסיים את הקפאת הבנייה, לחדש את הפרויקטים שנעצרו בממשלה הקודמת, לבנות ולפתח את יהודה ושומרון בכלל ואת מעלה אדומים בפרט.

במכתב ששלח כשריאל לראש הממשלה, בנימין נתניהו, לשר הביטחון, יואב גלנט, ולשר האוצר והשר במשרד הביטחון, בצלאל סמוטריץ, עוד לפני מתקפת הטרור הרצחנית בירושלים ביום שבת, קרא להם כשריאל לפעול לקידום תכנון ובנייה של אלפי יחידות דיור ביו"ש, לקצר הליכים ובירוקרטיה, לפתח תשתיות וכבישים הכרחיים הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אזרחית.

בראשית מכתבו כתב כשריאל כי "ב"ה מדינת ישראל נמצאת היום תחת הנהגתכם  בממשלה לאומית חזקה וימנית, הרואה לנגד עיניה את טובת המדינה ואזרחיה. חבריי ראשי הרשויות ביהודה ושומרון, ואני שמחנו לשמוע על הבשורות והצעדים המשמעותיים שאתם מובילים להסדרה ובנייה ביישובי יו"ש, ואנו מחזקים את ידיכם, ניצבים יחד אתכם מול הלחצים המדיניים ונותנים לכם רוח גבית".

כשריאל הוסיף וביקש כי "בימים אלה של ממשלת ימין על מלא, אני קורא לכם לחזק את מפעל ההתיישבות, לסיים את הקפאת הבנייה, לחדש את הפרויקטים שנעצרו בממשלה הקודמת, לבנות ולפתח את יהודה ושומרון בכלל ואת מעלה אדומים בפרט. יש לפעול לקידום תכנון ובנייה של אלפי יחידות דיור ביו"ש, לקצר הליכים ובירוקרטיה, לפתח תשתיות וכבישים הכרחיים הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אזרחית, בהם: כביש מרקם החיים וכביש 60, וכמובן - לבנות את שכונת מבשרת אדומים (E1) ולקדם את החלת הריבונות על העיר מעלה אדומים".

בסיום מכתבו כשריאל אומר לשרים כי "כולנו ניצבים יחד אתכם במאבק הציוני לבניית ופיתוח ההתיישבות, ומול הלחצים המדיניים  יחד, כולנו, בע"ה נעשה, נבנה ונצליח".