אני אוהב את מעלה אדומים

מעלה אדומים התחדשה בפסל ענק עם הכיתוב: I LOVE M.A


תושבי מעלה אדומים והאזור כולו בבואם לעיר בכביש היורד למעלה אדומים יכולים לצפות ולהיחשף לפסל ענק ומרשים הניצב על ההר ובו  הכיתוב "I M.A ", או בתרגום לעברית (בכתיב מלא): "אני אוהב את מעלה אדומים".

בכך מצטרפת מעלה אדומים לשורה של ערים גדולות בארץ ובעולם שמציבות פסלים דומים במרכזן, כדוגמת תל אביב, ירושלים, ניו יורק, אמסטרדם ואחרות.

מעלה אדומים התברכה בפסל האהבה שצפוי להפוך לאטרקציה תיירותית בזכות המבקרים שיבקשו להצטלם עימו.

גובהו של הפסל כשבעה מטרים, ואורכו כעשרים מטרים. על היצירה אחראי האומן והפסל סם פיליפ, ידיד העיר, שיצר את הפסל עבור עיריית מעלה אדומים.

הפסל מומן על ידי משרד השיכון במסגרת תקצוב לפארק שמיר ולחזותו. השלב הבא הוא בהצבת פסל כנפיים ברחבת החנייה בפארק שמיר שישלים אותו, ואז ניתן יהיה להצטלם מלמטה כשהפסל "אני אוהב את מעלה אדומים" ברקע.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "מעלה אדומים הפכה למטרופולין אזורי ומוקד מרכזי של תרבות ופנאי. המסר בהצבת הפסל הוא כי כולם אוהבים את מעלה אדומים, ומעלה אדומים אוהבת את כולם. העיר הייתה ותישאר בקונצנזוס. המיצב החדש מסמל את המקום המיוחד שיש לעיר שלנו בכל אחת ואחד מתושביה, ואני מזמין את תושבי העיר, המבקרים והתיירים לבקר בעיר שלנו, לבלות בה וגם לצלם את עצמם במיצב המיוחד. הפסל מצטרף לפסלים נוספים של האומן והפסל וידיד העיר סם פיליפ, שלו תרומה עצומה לקהילה ולפיסול העירוני".