שומרים על הגזרה

ראש העיר ומפקד עוטף מג"ב ירושלים נפגשו לפגישת היכרות ראשונית


ראש העיר, בני כשריאל, נפגש השבוע עם תת ניצב עמרם נידם, המפקד החדש של מג"ב עוטף ירושלים, לפגישת היכרות ראשונה. בפגישתם סיכמו השניים על הארכת השעות של פתיחת שלושת הנתיבים במחסום א-זעים בשעות הבוקר, ועל תגבור הסיורים של מג"ב במרחב ההיקפי של מעלה אדומים וכן באירועים עירוניים.

בימים הקרובים תתואם פגישת עבודה של מפקד מג"ב ירושלים וצוותו יחד עם הצוותים המקצועיים האמונים על הביטחון בעיר, להמשך הידוק שיתוף הפעולה עם מג"ב ועם כל כוחות הביטחון בעיר, לרווחת התושבים ולשמירה על ביטחונם.

מרחב מג"ב עוטף ירושלים הוקם כמרחב עצמאי. הלוחמים שבמרחב פועלים לאורך כל ימות השנה במעברים, בכפרים ובמחנות הפליטים, ובפעילותם מהווים מגן אנושי לתושבים, מונעים כניסת בלתי מורשים לשטחי מדינת ישראל, הברחת אמצעי לחימה, סיכול אירועי טרור ועוד, כל זאת על מנת לשמור על תושבי מדינת ישראל.

לפני הקמת גדוד אדומים פעלו במרחב עוטף ירושלים שני גדודים, הגדוד צפוני והגדוד דרומי. כעת פועלים בגדוד אדומים שבמרכז הגזרה שלוש פלוגות מג"ב.

מרחב עוטף ירושלים של מג"ב הוא מהמרחבים המורכבים והמאתגרים שיש במשטרת ישראל. הלוחמים שפועלים בתפר בין שטח מדינת ישראל לשטחי יהודה ושומרון, מונעים לא אחת בגופם את כניסתו של הטרור לשטח ירושלים ולתוך מדינת ישראל.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "תושבי מעלה אדומים חיים בביטחון, בשלווה ובאיכות חיים גבוהה בזכות לוחמי מג"ב שעושים עבודת קודש, טובה ומקצועית בכדי לשמור עליהם ועל ילדיהם כל יום. אנו מחבקים ומאמצים אל ליבנו את לוחמי מג"ב ורואים בהם כחלק בלתי נפרד ממשפחת מעלה אדומים. שיתוף הפעולה עם מפקד העוטף חשוב ותורם רבות לחיזוק הביטחון ושמירה על מרקם חיים בטוח".