נפתחה שנה

שנת הלימודים נפתחה במעלה אדומים בחגיגיות גדולה


שנת הלימודים תשפ"ג נפתחה השבוע ברגל ימין, כסדרה וללא תקלות, בכל מוסדות החינוך בעיר. לתלמידי כיתות א' התקיימו טקסים חגיגיים וקבלת פנים בכל בתי הספר, כששלטי "שלום כיתה א" המסורתיים קידמו את פניהם.

9,958 תלמידים נרגשים פתחו את שנת הלימודים. 581 ילדים הצטרפו לראשונה למעגל הלימודים והחלו את כיתה א' ב-30 כיתות א' שנפתחו בבתי הספר היסודיים בעיר.  

השנה נפתחה גם לגיל הרך, כאשר במערכת החינוך העירונית נפתחו 72 גני ילדים.

השנה נכנסה לתפקידה מנהלת חדשה בבית הספר נופי הסלע, ליאת ולנסי, שמחליפה את שרית אנג'ל אור, המנהלת היוצאת.

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, סייר יחד מנהל אגף החינוך, הראל הורוביץ, סגניתו, מיטל לבן, סגניו – גיא יפרח ובוריס גרוסמן, והצוות המקצועי בעירייה במוסדות החינוך השונים ברחבי העיר. הם ביקרו ביסודי, בחטיבות ובתיכון, פגשו את ההורים, מנהלי בתי הספר, הצוותים החינוכיים והתלמידים והשתתפו בטקסי פתיחת שנה.

יחד עם ראש העיר וצוות החינוך סייר בכמה בתי ספר ח"כ דודי אמסלם, תושב העיר, שאמר כי הוא מאוד נרגש לראות את התלמידים שהם דור העתיד של מדינת ישראל.

ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, אמר כי "מעלה אדומים היא אחת מהערים המצליחות ביותר, הטובות ביותר והמצוינות ביותר בחינוך, גם בחינוך להישגים וגם בחינוך לערכים והוא הנוסחה המנצחת של מעלה אדומים. פתחנו את שנת הלימודים ברגל ימין, בהתרגשות  ובגאווה עם נתונים טובים שקיבלנו על תוצאות הבגרות והצטיינות בתי ספר בערכים ומצוינות. אחוז גבוה מאוד מהתלמידים שלנו זכאים לבגרות מלאה, בגרות איכותית שמורכבת מעשייה חברתית ומחמש יחידות בגרות במקצועות המתמטיקה, האנגלית והמדעים. מערכת החינוך שלנו תמשיך להוביל, לחנך, ללמד, ללוות, להעצים, לקדם ולהקנות ערכים לילדי מעלה אדומים, ואין לי ספק, שלמרות האתגר הגדול העומד בפנינו, שנת הלימודים תשפ"א תהיה שנה מוצלחת ומלאת הזדמנויות".

כשריאל מוסיף כי "אמשיך לתמוך במערכת החינוך ולהציבה במקום הראשון בסדר העדיפויות העירוני, ויחד נמשיך לקדם ולהוביל את עירנו ואת מערכת החינוך המצוינת שלנו להישגים נוספים".