סככות המתנה חדשות בתחנות האוטובוס

30 סככות המתנה חדשות הותקנו בתחנות אוטובוס ברחבי העיר


בימים אלה הותקנו 30 סככות המתנה חדשות בתחנות אוטובוס ברחבי העיר.

הסככות החדשות, במימון מלא של משרד התחבורה, מחליפות את תחנות העמוד והסככות הישנות הקיימות והן מאפשרות לציבור להמתין לאוטובוס בישיבה, תוך מתן הגנה מהגשם בחורף ומחום השמש בקיץ.

העבודה התבצעה מול משרד התחבורה, וכללה את פינוי הסככות המיושנות, תיקון המדרכות לאחר פינוי תחנות העמוד והסככות הישנות, הכשרת הקרקע והצבתן של סככות ההמתנה החדשות וכן הנגשה.

עם סיום התקנתן תסומן ליד כל תחנה רחבת היערכות לנכים, מה שיהפוך את תחנות האוטובוס בעיר לתחנות נגישות באופן מלא ולפי כל כללי הנגישות.

במהלך השנה תתווסף הקצאה של 30 סככות נוספות שיותקנו ברחבי העיר, והפרויקט יימשך עד לחידושן של כל תחנות האוטובוס בעיר ובאזור התעשייה.

ראש העיר, בני כשריאל, אומר כי "אחד היעדים המרכזיים של העירייה הוא לעודד שימוש בתחבורה ציבורית באמצעות הפיכתה לנגישה, נוחה ויעילה ככל הניתן. הצבת סככות ההמתנה היא חלק מהפעולות הרבות שנעשות לשיפור התשתית, הקווים והשירות למשתמשי ומשתמשות התחבורה הציבורית. מגיע יישר כוח לסגני, בוריס גרוסמן, ולמנהל האגף לתכנון אסטרטגי , גרשון לוקיי, האחראי גם על הנגישות העירונית. נמשיך לחדש, לפתח ולשדרג את עירנו לרווחת התושבים".