משפצים את המקוואות

בימים אלה הסתיים שיפוץ ושדרוג מצפה נופי הסלע שברחוב השיש, ומתחיל שיפוץ מקווה מצפה נבו


תנופת פיתוח חסרת תקדים. על סדר יומה של תכנית השיפוצים בתחומי המקוואות נמצאים, במקביל, שיפוץ וחידוש של שני מקוואות מרכזיים בעיר. בימים אלה הסתיימו עבודות השדרוג והשיפוץ במקווה נופי הסלע שברחוב השיש, בהשקעה של כמיליון שקלים. במסגרת העבודות הורחב המקווה ונוספו בו בור טבילה, שתי מקלחות ומערכות סינון חדישות  לרווחת תושבות השכונה.

מקווה זה אינו היחידי. במהלך החודש הקרוב יחלו עבודות שיפוץ ושדרוג גם במקווה מצפה נבו, בהשקעה של 700 אלף שקלים. במסגרת השיפוץ יוחלפו מערכות האינסטלציה והחשמל וכן הקרמיקה, הריצוף והדלתות. גם במקווה זה תותקן מערכת סינון מתקדמת וחדשנית, לרווחתן של תושבות השכונה.

ראש העיר רואה בפיתוח ובתחזוקת המקוואות ערך מרכזי, כתשתיות אחרות, ומקדם כל העת, בכל הדרכים, את ההצלחה והעשייה הברוכה לתנופת הפיתוח חסרת התקדים של העיר.

ראש העיר, בני כשריאל, אמר כי "אני מודה לידידיי וידידי העיר מעלה אדומים, אשר ודבורה זמיר מניו יורק, על תרומתם הכספית הנדיבה להקמת המקווה בנופי הסלע לכבודה של בתם שרה, וליועצת ראש העיר לקשרי חוץ, רחלי וסאל, על הסיוע".

כשריאל מוסיף כי "מגיעה תודה גם לתושבות שכונת מצפה נבו, צופית אליצור, מיכל הלוי, מיכל פלהיימר ואחרות, ולעמותה של השכונה בראשותו של ידידי, ינקי פרידמן, שלקחה על עצמה מימון של חלק נכבד מהפרויקט. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה בעירייה, במועצה הדתית ובחברה הכלכלית, וכן לברנדה הורוביץ, חברת מועצת העיר, למעין מור, מחזיקת תיק הנשים, ולאיריס אלפסי, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה. נמשיך לפעול ולעשות למען העיר שלנו ולהשקיע למען התושבים בכל תחומי החיים בעיר".