יום ההליכה הבילנאומי

ילדי הגנים ובתי הספר בעיר ציינו את יום ההליכה הבינלאומי בצעידה ובפעילויות ספורט ברחבי העיר


ילדי הגנים ובתי הספר במעלה אדומים ציינו את יום ההליכה הבינלאומי שהתקיים ביום שישי האחרון, ויצאו יחד עם הוריהם ועם הצוותים החינוכיים לצעוד ברחבי העיר.

היום המיוחד התקיים בהובלתם של אגף החינוך ואגף הספורט במתנ"ס, ובשיתוף פעולה של מחזיק תיק הספורט, דודו מתתיהו, מחזיקת תיק הבריאות, מעין מור, אגף הספורט במתנ"ס, בראשותו של בן חדד, מתאמת הבריאות העירונית, עליזה אבנעים, אגף החינוך, בהובלתם של הראל הורוביץ ומיטל לבן, מחלקת הגיל הרך, בראשותה של עינת בוטבול חורש, ותוכנית אפשריבריא.

הילדים, ההורים וצוותי החינוך בגנים ובבתי הספר פתחו את הבוקר בצעידה מלווה בשירה ועם הרבה מצב רוח טוב, כשהם לבושים בחולצות וחובשים כובעים ממותגים שקיבלו במתנה מאגפי הספורט והחינוך בעירייה. את ההליכה המשותפת סיימו הילדים בפארקים מרכזיים בעיר, שם התקיימו פעילויות ספורט מהנות וחווייתיות שהועברו על ידי מדריכי אגף הספורט במתנ"ס. הילדים נהנו ממשחק כדורגל וכדורסל, אימון טאקוואדו, התגוננות רחוב, זומבה, ג'ודו ועוד, הכל באווירה טובה, עם חיוך ועם כל חבריהם לכיתה ולגן.

ראש העיר, בני כשריאל, ומחזיקת תיק הבריאות, מעין מור, הצטרפו לצועדים, שוחחו עם הילדים בפארקים ואף שיחקו איתם בפעילויות הספורטיביות השונות.

מתאמת הבריאות העירונית, עליזה אבנעים, מסכמת ואומרת כי "היום החשוב הזה התקיים בהובלת אגף הספורט ואגף החינוך, בתמיכת תוכנית אפשרי בריא – התכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים, מתוך מטרה לעודד את הילדים לקיים אורח חיים בריא ולעסוק בפעילות גופנית. אני מודה לכל השותפים, היום היה מוצלח ומהנה ואני מקווה שהילדים וההורים ימשיכו לעשות ספורט ולשמור על אורח חיים בריא".