ראש העיר ונציב שירות המדינה נפגשו

כשריאל נפגש עם פרופ' הרשקוביץ כדי לפעול להורדת העומס בכבישים


השבוע נפגש ראש העיר, בני כשריאל, עם נציב שירות המדינה, פרופ' דניאל הרשקוביץ, על מנת לקדם שורת פתרונות שיקלו על העומסים בכביש. מאחר ובמעלה אדומים תושבים רבים עובדים במשרדי הממשלה השונים ובשירותה מדינה, כשריאל יזם את הפגישה עם הנציב והעלה בפניו מספר הצעות שיורידו את העומס בכביש משמעותית.

בפגישתם ביקש כשריאל מהנציב כי שירות המדינה יתגייס לסייע על מנת להקל על העומס בכבישים ועל עובדי המדינה, תושבי מעלה אדומים. כשריאל ביקש מהנציב להנחות את משרדי הממשלה לפעול בשני מישורים: האחד, להחזיר את השאטלים למקומות העבודה וחזרה הביתה (כפי שהיה לפני תקופת הקורונה), מה שידלל משמעותית את כמות כלי הרכב על הכביש. והשני, להכיר בחצי שעה איחור בבוקר מבלי לנכות את האיחור משכר העובדים.

כשריאל אמר לנציב כי "חייבים למצוא פתרונות יצירתיים למען תושבי מעלה אדומים על מנת שיוכלו להגיע למקום עבודתם בקלות ומבלי להיפגע בשכר".

נציב שירות המדינה, פרופסור דניאל הרשקוביץ, אמר לכשריאל כי הוא מעוניין לסייע בכל הנושאים אותם העלה, וכי הוא וגורמי הנציבות יבחנו את כל האפשרויות השונות.

הרשקוביץ הוסיף כי "דלתנו תמיד פתוחה בפנייך למען עובדי המדינה, ואפגש עם הגורמים המקצועיים בנציבות כדי לבדוק ולבחון התכנות של הדברים".