להכיר באיחורים ולהחזיר שאטלים

ראש העיר פנה לנציב שירות המדינה בבקשה שיכיר באיחורי עובדי המדינה מבלי לנכות משכרם ויחזיר את השאטלים למשרדי הממשלה


עבודות התשתית הרבות המתבצעות בכל ירושלים, לצד העלייה בכמות כלי הרכב בכבישים בשנה האחרונה, מביאות לעומסי תנועה ופקקים גדולים בכביש מעלה אדומים-ירושלים, בעיקר בשעות הבוקר.

כתוצאה מכך, תושבי מעלה אדומים, שעושים דרכם לעבודתם בירושלים, מוצאים עצמם תקועים בפקקי ונאלצים לאחר לעבודתם מדי יום.

ראש העיר, בני כשריאל, והעירייה, פועלים כל העת בכל המישורים על מנת לקדם כבישים נוספים לעיר, לשפר את התחבורה הציבורית ולאפשר לתושבים לצאת מוקדם יותר על ידי פתיחת בוקר רך בכל גני הילדים וכדומה.

בשבוע הבא ייפגש כשריאל, לבקשתו, עם נציב שירות המדינה, פרופ' דניאל הרשקוביץ. לקראת פגישתם פנה כשריאל להרשקוביץ' במכתב וביקש כי בעת הזו גם שירות המדינה יתגייס לסייע על מנת להקל על העומס בכבישים ועל עובדי המדינה, תושבי מעלה אדומים.

כשריאל מבקש מהנציב "אבקשך להנחות את משרדי הממשלה לפעול בשני מישורים. האחד, להחזיר את השאטלים למקומות העבודה וחזרה הביתה (כפי שהיה בתקופת הקורונה), מה שידלל משמעותית את כמות כלי הרכב על הכביש. השני, להכיר בחצי שעה איחור בבוקר ולא לנכות את האיחור משכר העובדים".

כשריאל מוסיף בפנייתו כי "ניתן לחשוב על פתרונות יצירתיים נוספים כמו אישור יותר ימי עבודה מהבית לעובדים שמתאפשר להם וכדומה, ואשמח שבפגישתנו הקרובה, כאמור, נחשוב יחד כיצד ניתן לפתור את הסוגייה ולסייע לעובדי המדינה, תושבי מעלה אדומים, להגיע למקום עבודתם בקלות ומבלי להיפגע בשכר".