עיריית מעלה אדומים - עיר של הצלחות

חדשות

מה קורה בעיר מעלה אדומים

מסין באהבה למעלה אדומים

  • תאריך: 22/04/2018
  • שעה: 12:13
המתיחות בסוריה הרתיעה את חברת התעופה הסינית היינאן שביטלה טיסה משנחאי לישראל. למרות הביטול הגיע לארץ ברגע האחרון בליל התקיפה האמריקאית בסוריה באמצעות משרד הולילנד טרוול בבעלות רפי בן חור משלחת של סינים אוהבי ישראל . הסינים נטעו בפארק שמיר בכניסה לעיר עצי זית שהם תרמו ונפגשו עם ראש העיר בני כשריאל וסגן ומ"מ רוה"ע גיא יפרח .

חברת התעופה הסינית היינאן ביטלה בשבוע שעבר טיסה שתוכננה לצאת משנחאי לישראל, וכתוצאה מכך בוטלה גם טיסת החזרה לשנחאי שתוכננה לצאת מתל אביב.
בהיינאן החליטו בשבוע שעבר כנקיטת זהירות לבטל את הטיסה בעקבות אזהרת היורוקונטרול על האפשרות כי תתבצע תקיפה אווירית בשמי סוריה ב-72 השעות הקרובות.
בין הטיסות המתוכננות היתה גם טיסה של משלחת סינים אוהבי ישראל שבאה לביקור שתוכנן ואורגן בארץ מבעוד מועד .
רפאל בן-חור , הבעלים של משרד ישראל הולילנד טרוול, לשעבר סמנכ"ל משרד התיירות וחבר מועצת העיר, שפעל לאחרונה לארגן ולהביא לארץ את משלחת הסינים אוהבי ישראל לביקור בארץ לקראת יום העצמאות ה- 70, לא נרתע מהחלטת חברת התעופה הסינית.
בן חור התעקש, הפעיל קשרים ולחץ בכדי שהטיסה הזאת תגיע לישראל בגלל חשיבותה.
בליל שבת לפנות בוקר, בעת שהקואליציה האמריקאית , בריטית , צרפתית תקפה בסוריה הגיע הטיסה לישראל.
השבוע, חברי הקבוצה הסינית הגיעו למעלה אדומים בלוויית רפי בן חור, הבעלים של משרד הולילנד טרוול האמון על הבאתם לארץ ונציגיהם.
הסינים תרמו 250 עצי זית למעלה אדומים ובמהלך ביקורם בפארק שמיר על שפת האגם בכניסה לעיר , תחת שמש לוהטת, נטעו חלק מעצי הזית בסיוע האגף לשיפור פני העיר ומחלקת הגינון ואף אכלו ארוחת צהרים בסמוך לחלקת הנטיעות.
חברי הקבוצה הסינית אוהבי ישראל הרואים במדינה שלנו נס אמיתי ישהו בארץ שבוע במהלכו יסיירו ברחבי הארץ וישתתפו באירועי ה- 70 לישראל.
ראש העיר, בני כשריאל וסגן ומ"מ רוה"ע, גיא יפרח, הגיע לאתר הנטיעות בפארק לברך את הסינים.
ראש העיר, בני כשריאל, הודה לסינים ונציגיהם על התרומה הנכבדת של עצי זית לעיר מעלה אדומים ועל ביקורם החשוב במעלה אדומים במיוחד בעת הזאת.