עיריית מעלה אדומים - עיר של הצלחות

חדשות

מה קורה בעיר מעלה אדומים

מנכל משרד החינוך שמואל אבוהב ביקר בעיר

  • תאריך: 08/11/2017
  • שעה: 11:45
מנכל משרד החינוך שמואל אבוהב ביקר בעיר ונפגש עם ראש העיר בני כשריאל ומנהלי בתי הספר. המנכל הציג את תכנית החומש של המשרד לחמש השנים הבאות וקיים שיח בלתי אמצעי עם מנהלי בתי הספר. אבוהב: ראיתי מקרוב את העשייה החינוכית ,המסורה והמאתגרת במעלה אדומים. כל פעם אתם מפתיעים מחדש ואחת הסיבות המרכזיות היא מנהיגות חינוכית של ראש העיר, בני כשריאל שמעורב היטב בכל נבחי מערכת החינוך

מנכל משרד החינוך, שמואל אבוהב, ביקר בעיר ונפגש עם ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל ועם כלל מנהלי בתי הספר בעיר.
במפגש שהתקיים באולם באשכול הפיס למדעים ואומנויות השתתפו מנהל מחוז ירושלים ומנחי במשרד החינוך, מאיר שמעוני, ומפקחת המחוז אינה זלצמן.
מטרת המפגש של המנכל וצוות המחוז עם מנהלי בתי הספר בעיר הוא להציג את תכנית החומש של המשרד לחמש השנים הבאות בפני המנהיגות העירונית ולהביא את זה לידי ביטוי איך זה יהיה במעלה אדומים.
במהלך המפגש התקיים שיח בלתי אמצעי של המנכל עם מנהלי בתי הספר על מנת לראות מה נקודת מבטם כפי שהם רואים את התכנית.
מנכל המשרד אבוהב הציג את תכנית החומש בהרחבה והדגיש כי התכנית מבטאת את החזון שהיא מנת חלקו של הבוגר וכוללת 3 מרכיבים עיקריים בהם ידע, כשורים ומיומנויות.
הידע בנוי על 10 מקצועות שיש להם יסוד בחיים, המיומנויות הן של המח, מיומנות רגשית של הלב, מיומנות חברתית.
מנכל משרד החינוך, שמואל אבוהב, אמר בפתח המפגש כי הכנה מוקדמת לכל ביקור היא לבדוק לעומק את כל 10 השנים של כל בית ספר בעיר ואת הסיפור החינוכי של העיר מעלה אדומים כולה.
בדקנו ומצאנו כי במעלה אדומים יש שינוי מאוד משמעותי ומאוד מרשים.
יש כאן בסיס איתן שמצליח כל הזמן להניע את המערכת קדימה.
כל פעם אתם מפתיעים מחדש ואחת הסיבות המרכזיות היא מנהיגות חינוכית של ראש העיר, בני כשריאל ,שמעורב היטב בכל נבחי מערכת החינוך, המעורבות האישית וההתמדה עם היד על הדופק הם שמובילים להצלחה ולהישגים של מעלה אדומים.
אנחנו מוקירים את פועלו של ראש העיר ,בני כשריאל, בהערכה רבה.
המנכל הוסיף כי קידום השיגי התלמידים, שיפור האקלים החינוכי והבית ספרי, צמצום הפערים, שילובם של כל התלמידים מכל העדות והסקטורים בחברה, הנחלת ערכים, נתינה והתקדמות של בני הנוער, חוגים לתלמידים בשעות הפנאי, שילובם של בני הנוער בתנועות הנוער ועוד, כל אלה יביאו בסופו של יום ליציקת תוכן לעולמות הידע הנרכשים של התלמידים בעיר.
המנכל ברך ושיבח את מנהל המחוז ,מאיר שמעוני, שמוביל את המחוז בזרוע ניהולית להישגים רבים באווירה טובה ומוצלחת.
ראש העיר, בני כשריאל, מחזיק תיק החינוך, ברך את המנכל אבוהב על ביקורו השני בעיר מאז כניסתו לתפקיד ואמר כי הוא שמח מאוד שמנכל משרד החינוך פתוח וקשוב לרשויות המקומיות.
יש לך צוות מקצועי מיומן ומעולה בראשות מנהל המחוז שמעוני ומפקחת מחוזית אינה זלצמן שמגלה הבנה ושיתוף פעולה מלא איתנו כדי לקדם את רמת החינוך והמצוינות בעיר והתוצאה ידועה.
השגנו הישגים מרשמים באחוז זכאות לבגרות, בציונים גבוהים במקצועות הליבה .
כל בית ספר אצלנו הוא משפחה למצוינות עם ערכים טובים .
הנוסחה שלנו להצלחה היא שיתוף של שלושה גורמים, בשיתוף ההורים.