עיריית מעלה אדומים - עיר של הצלחות

חדשות

מה קורה בעיר מעלה אדומים

סטודנטים בעיר פותחים שנה

  • תאריך: 29/10/2017
  • שעה: 11:43
השבוע פתחו כ-300,000 סטודנטים בישראל את שנת הלימודים האקדמית. 2,000 סטודנטים מתוכם, הם תושבי מעלה אדומים. לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמאית, יזמה חברת מועצת העיר מעין מור, מחזיקת תיק האקדמיה והסטודנטים, מבצעים מפנקים ואטרקטיביים במיוחד.

מעין: "אני מאחלת הצלחה ענקית לכל הסטודנטים שפתחו השבוע את שנת הלימודים החדשה ומודה למתנ"ס ולבעלי העסקים שתמיד נרתמים לפנק את הסטודנטים שלנו" השבוע פתחו כ-300,000 סטודנטים בישראל את שנת הלימודים האקדמית.
200 סטודנטים הם תושבי מעלה אדומים שהתחילו השבוע ללמוד לקראת תואר אקדמי במוסדות להשכלה גבוהה.
למעלה מאלף סטודנטים תושבי העיר כבר מחזיקים בכרטיס "סטודנט בעיר".
הכרטיס מעניק לסטודנטים מגון רחב של הטבות והנחות אטרקטיביות במיוחד בבתי עסק בעיר, בשירותים עירוניים ובאירועי הסטודנטים בעיר.
מעבר להטבה משמעותית לסטודנט, מטרתו של הפרויקט הינה לעודד צריכה מצד הסטודנטים בעסקים מקומיים בדגש על מקומות בילוי.
לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמית, סטודנטים מחזיקי כרטיס נהנים אפילו יותר.
בשיתוף עם המתנ"ס והקאנטרי, יוכלו הסטודנטים ליהנות ממנוי שנתי לקאנטרי במחיר מסובסד של 1945 ש"ח (במקום 2825 ש"ח), וכן ממגוון חוגים באגף הספורט במחירים מסובסדים.
מאחורי מהלך זה עומדות שתי מטרות: בראש ובראשונה קידום אורח חיים בריא ופעיל והשנייה היא קידום אוכלוסיית הסטודנטים בעיר על ידי הנחה משמעותית בתחום שיש לו ביקוש רב בקרבם.
חוץ מאשר המתנ"ס, מספר עסקים בעיר נרתמו גם הם לפנק את הסטודנטים במבצעים שווים לפתיחת השנה.
במסגרת מבצעים אלה, יהנו הסטודנטים מ1+1 על כל תפריט האלכוהול בלאגו, מפיצה משפחתית ב-40 ש"ח ותוספת ב-5 ש"ח בפיצה האט, מקינוח חינם בהזמנה מעל 50 ש"ח בוופל בר וממנה שניה בחצי מחיר בקפית.
את כל הפרטים והאותיות הקטנות אודות המבצעים הללו תוכלו למצוא בקבוצת הפייסבוק של הסטודנטים "סטודנטים וסטודנטיות מעלה אדומים".
ראש העיר , בני כשריאל, מברך את הסטודנטים עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית ואומר כי הסטודנטים בעיר מסמלים את הפוטנציאל האדיר של מעלה אדומים והם משתלבים בחיי העיר והקהילה.
הסטודנטים שלנו תושבי העיר שגרים בעיר תורמים לחיזוק החוסן הקהילתי של תושבי העיר ולשיפור ניכר בתדמיתה כעיר צעירה ותוססת.
יצרנו את תיק הסטודנטים מתוך תפיסה השואפת לקדם את אוכלוסיית הסטודנטים בעיר ולהעניק להם שירותים ברמה המוניציפלית.
חברת מועצת העיר מעין מור, מחזיקת תיק האקדמיה והסטודנטים: "אני מבקשת לאחל הצלחה ענקית לכל הסטודנטים שפתחו השבוע את שנת הלימודים החדשה ומודה למתנ"ס ולבעלי העסקים שתמיד נרתמים לפנק את הסטודנטים שלנו.
שווה להיות סטודנט במעלה אדומים".