עיריית מעלה אדומים - עיר של הצלחות

חדשות

מה קורה בעיר מעלה אדומים

להכיר ולהוקיר , לומר תודה

  • תאריך: 05/09/2017
  • שעה: 13:27
מעלה אדומים מוקירה את מתנדביה. בשבוע הבא יתקיים ערב הוקרה עירוני לכל מתנדבי העיר. אמן החושים נמרוד הראל והזמר רון עבדן ישלהבו את הקהל במופע חושים מרתק ושירים שמחים. חבר מועצת העיר רפי אוברגוט מחזיק תיק המתנדבים: כולי גאווה על העשייה שלנו ב 3 השנים האחרונות.

בחודש מרץ האחרון זכתה העיר מעלה אדומים באות הקהילה המתנדבת לשנת 2017 .
בשבוע הבא תקיים העיר ערב הוקרה עירוני למתנדביה.
מתוך עשרות ערים ורשויות מקומיות בישראל שהגישו את מועמדותן לאות "קהילה מתנדבת", קבעה ועדה בראשותה של השופטת בדימוס, דליה דורנר, והחליטה שהעיר מעלה אדומים היא אחת משלושת הערים הזוכות באות "קהילה מתנדבת".
האות הוענק לראש העיר בני כשריאל בטקס חגיגי במעמד יו"ר הכנסת ושר הרווחה.
הזכייה באות הינה ביטוי למחויבות חברתית ולערבות הדדית של התושבים, היוצרים בעשייתם הזדמנויות לגשר ולקשר בין מרכיבי הקהילה.
העשייה תורמת לצמיחה אישית וחברתית ומאפשרת העצמה, פיתוח חוסן וחיזוק העיר והקהילה כולה.
לטקס אשר נערך בכנסת בחודש מרץ הגיעו נציגי ארגוני התנדבות, אשר עבורם הייתה זו התרגשות עצומה וגאווה, ובמעמד זה ראש העיר קיבל את האות בשם כלל התושבים.
כעת, קצת לפני ראש השנה, מעלה אדומים מבקשת להוקיר את מתנדביה ולקדם את ערכי ההתנדבות, המעורבות והנתינה ולחזק את תחום ההתנדבות והרחבתו למעגלים ותחומים נוספים.
במעלה אדומים יש למעלה מ-1,500 מתנדבים הפועלים בארגוני התנדבות המוכרים בעיר.
הם, וכמוהם עוד מאות ואלפי תושבים, מתנדבים עצמאית, עושים מלאכתם קודש, מגיעים ממקום של אהבה וצורך עז לתת, עבורם ההתנדבות היא דרך חיים ערכית שהקבלה בה גדולה מהנתינה והסיפוק הוא עצום.
היחידה לעבודה קהילתית והתנדבות באגף הרווחה והשירותים החברתיים, בהובלתה של מעין סימון ובסיוע של מתנדבות נוספות מהקהילה ובהן מירב בנקין, לבנה צמח וריבה פרידמן, בשיתוף עם חבר מועצת העיר, רפי אוברגוט, מחזיק תיק ההתנדבות והמתנ"ס, מובילים את ארגון ערב ההוקרה.
ערב ההוקרה החגיגי יתקיים ביום רביע הבא ברחבת הבריכה בהשתתפות ראש העיר בני כשריאל וחבר מועצת העיר, רפי אוברגוט, מחזיק תיק המתנדבים ומאות המתנדבים.
המשתתפים יהנו מהופעה של הזמר רון עבדן וממופע חושים מרתק של אמן החושים נמרוד הראל.
כן למתנדבים יחולק שי ותעודה.
ראש העיר, בני כשריאל אומר כי ככל שהפעילות ההתנדבותית בקהילה רבה יותר, כך יהא רב יותר חוסנה של הקהילה ושל פרטיה.
מעלה אדומים היא מודל מיוחד לעשייה התנדבותית ושילוב תושבים בעשייה החברתית ואני גאה לעמוד בראש אחת הערים המובילות את תחום ההתנדבות והפעילות הקהילתית.