עיריית מעלה אדומים - עיר של הצלחות

חדשות

מה קורה בעיר מעלה אדומים

מעלה אדומים אירחה את הכנס של מחוז ירושלים במשרד החינוך להיערכות לפתיחת שנה"ל תשע"ח

  • תאריך: 23/08/2017
  • שעה: 11:23
כנס היערכות פתיחת שנת הלימודים תשע"ח במעמד שר החינוך, נפתלי בנט, מנכ"ל המשרד שמואל אבואב ומנהל מחוז ירושלים ומנח"י מאיר שמעוני התקיים השבוע בהיכל התרבות. 500 מנהלים ממחוז ירושלים והעיר ירושלים התכנסו ושמעו את תכנית העבודה לשנת הלימודים הקרובה, שאלו שאלות וכמובן קיבלו תשובות.

השר נפתלי בנט: כשריאל אתה עושה עבודה חינוכית, ובכלל, יוצאת מן הכלל.
זינקת מ7% ל-14% 5 יחידות, זינוק בתנועות נוער, בהתנדבות, בכמעט כל מדדי החינוך.
מעלה אדומים אירחה בראשית השבוע את כנס היערכות פתיחת שנת הלימודים תשע"ח של מחוז ירושלים שהתקיים בהיכל התרבות, במעמד שר החינוך, נפתלי בנט, מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב ,מנהל מחוז ירושלים ומנח"י ,מאיר שמעוני וראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל.
500 מנהלים ממחוז ירושלים והעיר ירושלים , סמנכ"לים, מנהלי מנהלים, מטה המשרד, מפקחות מחוזיות, מחמ"דים, התכנסו בהיכל התרבות ושמעו את תכנית העבודה לשנת הלימודים הקרובה, שאלו שאלות וכמובן קיבלו תשובות.
ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל, ברך בראשית הכנס ואמר כי הוא מחזיק את תיק החינוך מהיום הראשון לכהונתו כי הוא מאמין שהחינוך הוא הבסיס לאיכות החיים בקהילה ובמדינה.
הנוסחה להצלחת החינוך הוא משולש שווה צלעות עם שלושה קודקודים, הראשון הוא משרד החינוך, המורים והמנהלים, קודקוד שני הוא ההורים והשלישי הוא הרשות המקומית.
רק שיתוף פעולה בין שלושת הגורמים יהיה הנוסחה להצלחת הילדים.
כשריאל סיפר לבאי הכנס כי הקמנו בעיר מכון להדרכת הורים כדי לתת להורים כלים ומיומנויות לסייע לילדים והמכון זוכה להצלחה רבה.
כשריאל הוסיף כי הוא מאמין באקלים הבית ספרי, לתת לתלמידים מוטיבציה לעבודות מחקר יחד עם ערכים כי לי אין ספק שערכים ומצוינות הם יחד ולכן הקמנו ביה"ס למצוינות , מרכז מדעים, ביה"ס למחוננים ובשנה הבאה יהיה לנו מרכז סייבר איכותי.
כשריאל הודה לשר החינוך בנט, למנכ"ל המשרד אבואב ולמנהל המחוז שמעוני על ההכוונה, הליווי ושיתוף הפעולה הפורה והייחודי שנותן לנו לקדם ולחזק את מערכת החינוך במעלה אדומים .
עוד אמר כי לא בכדי נבחרנו, זוהי אמירה והכרה נוספת בעשייה החינוכית שלנו, זוהי הוקרה על עבודתם המצוינת של אנשי החינוך בעירנו, זוהי ברכת הדרך לעוד שנת לימודים מוצלחת ופורייה.
מנהל מחוז ירושלים ומנח"י, מאיר שמעוני, אמר כי הוא גאה ונרגש לפתוח את כנס היערכות לפתיחת שנת הלימודים .
בחרנו להתכנס לראשונה בעיר מעלה אדומים שהיא עיר פריפריאלית , אחד מ 22 רשויות במחוז , עיר שהיא זוכת פרס החינוך ובראשה עומד ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, בני כשריאל והדברים מדברים בעד עצמם.
שמעוני אמר כי לבאי הכנס כי הם אלה שמביאים את התלמידים לקידום השיגים , לעשייה ערכית, חינוכית וחברתית.
המחוז שלנו הוא מחוז אסטרטגי, רגיש, מורכב , מפוזר והתפקיד שלנו לתת שירות לכולם על מנת לשפר את מערכת החינוך מתוך תפיסה הרואה בלמידה כערך.
שר החינוך, נפתלי בנט אמר בראשית דבריו כי מדינת ישראל ידועה כאומת הסטרטאפ, ואני מאמין שצריך לכך גם חדשנות ובעיקר יזמות שמוציאה את החדשנות אל הפועל.
אני חושב שזה מרכיב חשוב לעין ערוך, הגדולה האמיתית היא ללכת ולעשות מעשה.
מדינת ישראל מלאה באנשים יוזמים ועושים ועלינו כמנהלים להטמיע את הערך הזה.
עלינו להכין את הילדים שלנו לעתיד הלא נודע וחלק ניכר מההכנה הזאת היא להכין אותם ליזמות לצד הערכים הבסיסים.
השר בנט שיבח את ראש העיר ואמר לראש העיר בני כשריאל כי הוא עושה עבודה חינוכית, ובכלל, יוצאת מן הכלל.
בנט ציין כי במעלה אדומים יש זינוק מ7% ל-14% 5 יח׳, זינוק בתנועות נוער, בהתנדבות, בכמעט כל מדדי החינוך.